Previous
Next

BAR - RESTORANT PLAZZA

Lounge Piano Bar në Park Plzza është vendi ideal për t’u relaksuar dhe për të shijuar një aperitiv, një gotë verë apo champagne apo për të provuar një nga cocktail-et tanë! Klientët tanë kanë mundësinë të shijojnë atmosferën romantike që krijohet në netë të veçanta nën tingujt e ëmbël të pianos.

Gjatë qëndrimit tuaj në Park Plazza, mos harroni të shijoni kuzhinën më të mirë Mesdhetare në restorantin tonë. Do të keni mundësinë të përjetoni një eksperiencë kulinare të paharrueshme, në një ambient të ngrohtë dhe plot stil.

ORARI
Cdo ditë: 07:00 -22:30 | Mëngjesi: 07:30 – 10:30

MENU
Menu Mëngjesi  Menu Restorant